KSIĄŻKA

Krok w Bok

---> TUTAJ MOŻESZ ZAMÓWIĆ KSIĄŻKĘ (z dostawą na terenie Polski)

Wysyłka książki nastąpi w ciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania płatności.

Dzięki mojej książce:

- Dowiesz się jak wykreować życie zawodowe na własnych warunkach
- Odkryjesz drogę do swojej pasji i wykorzystania jej w celach zarobkowych
- Odzyskasz swoją intuicję i poznasz jej siłę w układaniu życia po swojemu
- Dowiesz się dlaczego warto słuchać swojego ciała i swoich emocji
- Wykorzystasz magię inspiracji i spotkań z innymi do zmiany swojej sytuacji
- Nauczysz się być autentycznym, uważnym i wdzięcznym, a wszystko po to by być szczęśliwym
- Podniesiesz w krótkim czasie jakość relacji z partnerem i dziećmi

Książka jest szczególnie dla Ciebie, jeśli:
- Znajdujesz się przypadkiem w trudnej sytuacji zawodowej
- Twoja sytuacja zawodowa ma negatywny wpływ na jakość Twojego życia
- Czujesz, że przyszedł czas na zamianę, lecz nie wiesz, w którą stronę wykonać pierwszy krok.

Anna Bajorek-Dołba

O autorce

Anna Bajorek-Dołba

  • Pomaga kobietom osiągnąć balans. Wierzy, że źródłem powodzenia i szczęścia jest równowaga, dlatego jej rady dotyczące osiągnięcia życia zawodowego zgodnego z marzeniami nie pomijają sytuacji w życiu prywatnym.
  • Coach kryzysowy i hipnoterapeutka.
  • Przez kilkanaście lat pracowała jako HR-owiec dla dużych firm międzynarodowych i polskich. Sama na własnej skórze poczuła, co oznacza wypalenie zawodowe, był czas, gdy nie wiedziała, co chce robić zawodowo.
  • Fascynują ją siła i możliwości, które drzemią w każdym, by zmieniać swoją rzeczywistość i sięgać po więcej.
  • Daje konkretne i sprawdzone wskazówki by tu i teraz wykonać krok w bok ku szczęśliwemu życiu zawodowemu.

RECENZJE

czyli dlaczego warto sięgnąć po książkę:

Zaczęłam czytać „Krok w bok” w momencie, w którym znalezienie w przepełnionym planie dnia choćby pięciu minut graniczyło z cudem. Postanowiłam więc czytać książkę częściami, między wykonywaniem setki innych rzeczy. Nie udało się. Przeczytałam jednym tchem.
Książka napisana niezwykle przystępnym językiem, pełna opowieści i osobistych doświadczeń autorki, niepostrzeżenie wprowadza w świat, który większości z nas jest znany. W wielu akapitach odnajdywałam swoje własne życie.
Ogromną zaletą jest konstrukcja książki – najpierw opowieść, w której czytelnik/ czytelniczka może odnaleźć siebie, zbudować motywację do zmiany, następnie rady do zastosowania od zaraz. Przedstawione sytuacje dotyczą zróżnicowanych aspektów życia – autorka traktuje człowieka całościowo, nie ograniczając się do wybranego obszaru.

Jestem przekonana, że zarówno sięgając po lekturę po raz pierwszy, jak i kolejny, każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Anna Książek – podróżniczka, marzycielka, trenerka, coach. Związana z takimi organizacjami jak Ashoka, Związek Harcerstwa Polskiego czy Amnesty International. Działa na rzecz szeroko pojętych praw człowieka i edukacji globalnej. Podróżuje po świecie w celu znalezienie i opisania historii „światozmieniaczy” czyli ludzi, którzy rozwiązują problemy społeczne i zmieniają świat na lepsze.

www.exchangebabel.com

"Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku". Lao Tzu

Po pierwszych stronach lektury „Kroku w bok” pomyślałam: „Całe szczęście, że nigdy nie pracowałam w korporacji!” i złożyłam dłonie w geście dziękczynnym dla niebios. Chwilę potem uświadomiłam sobie dwie rzeczy: po pierwsze, zapewne nie wszystkie firmy tak wyglądają, po drugie – nie trzeba pracować w korpo, by doświadczać podobnych historii.

Natychmiast znalazłam się wspomnieniami w mojej poprzedniej, na dodatek ukochanej pracy, w której czułam się uwięziona. Przez kogo? Yyyyy… No właśnie…

Czułam, że przestałam się rozwijać, że idea dyrekcji jest daleka od mojego systemu wartości, że moje serce ciągnie mnie już w inne rejony, a ciało zaczyna protestować. A co na to głowa? Mniej więcej tak: „O co ci chodzi? Niejedna osoba na twoim miejscu byłaby zachwycona!” albo: „Przecież kochasz ten zawód! Na jaki go zamienisz? Wszędzie będzie tak samo!”. I najważniejsze: „Z czego się utrzymasz? Tu masz przynajmniej ZUS!”. Trwało to miesiącami. Głowa była zadowolona, myśląc: „Nie jest tak źle, da się wytrzymać!”.

I to jest największa pułapka! Strefa tak zwanego komfortu pt.: „Da się wytrzymać”. Umysł znajdzie powody, w które bezgranicznie uwierzysz i przez które utkniesz na wieki! Chyba że przeczytasz „Krok w bok” i zaczniesz realizować propozycje autorki oraz wykonywać ćwiczenia, wdrażając w swoim życiu zmiany, o których marzysz od dawna, tylko tak jakoś odwagi brakło.

Autorka pisze o bardzo ważnych aspektach Przemiany. Proponuje część dla umysłu – ćwiczenia zaczerpnięte z coachingu, dzięki którym w bezpieczny i łatwy sposób poczujesz efekty małych zmian. A mała zmiana rodzi wielkie zmiany. Kiedy zrobisz pierwsze kroki i zorientujesz się, że nie taki diabeł straszny, poczujesz ochotę na więcej, zanurzysz się coraz głębiej w meandry swojej podświadomości. Autorka zachęca do takich technik jak hipnoza czy Metoda Dwupunktowa, dzięki którym wyjdziesz poza ograniczenia umysłu i otworzysz się na to, co ma do powiedzenia serce.

Ania szczerze i odważnie dzieli się swoimi przeżyciami, co sprawia, że książka jest niezwykle autentyczna. Każdy może odnaleźć w niej cząstkę siebie i – podążając za autorką – bezpiecznie, w odpowiednim dla siebie tempie uchylić swoją furtkę do zmian.

Gorąco polecam!

Paulina Napora - nauczycielka Metody Dwupunktowej, mentorka w Twojej Przemianie.

www.twojaprzemiana.pl

Twoim wspaniałym przewodnikiem będzie nasza bohaterka. Ona odniosła sukces. A jeżeli to TY jesteś naszą bohaterką to Tobie także się uda.

Dogoń swój życiorys ...... z książką "Krok w bok"

Nasza bohaterka (a może to właśnie TY? ) była dobrą córką, dobrą uczennicą, studentką, dobrą żoną i dobrą mamą. Miała jasną ścieżkę swojej szczebelkowej kariery korporacyjnej. Wszystko szło jak w szwajcarskim zegarku.

Aż tu nagle kółka zębate przestały płynnie przesuwać wskazówki . Mechanizm zaczął się zacinać. Raz nadmiernie przyśpieszał, raz zwalniał aż wreszcie zawiesił się. Mógłbyś rzec – co za problem? Można kupić nowy!

Tylko, gdy chodzi o Twój wewnętrzny zegar – to wiesz, że to nie jest takie proste. I nie ma sensu: wyrzucać sobie, lekceważyć sygnałów awarii, szukać winnych, obawiać się głośnego zaakceptowania zaistniałej sytuacji, zdawać się na „jakoś to będzie”.

A co ma sens? Narysowanie nowej linii startu i …. „dogonienie swojego życiorysu”. Spacerek, trucht czy bieg w procesie składania nowych trybików może wymagać wielu tytułowych „kroków w bok”. Warto im się przyjrzeć, bo wtedy droga do zrobienia duuużego kroku naprzód będzie dużo krótsza.

Twoim wspaniałym przewodnikiem będzie nasza bohaterka. Ona odniosła sukces. A jeżeli to TY jesteś naszą bohaterką to Tobie także się uda.

Zachęcam do przeczytania książki „Krok w bok” Ani Bajorek –Dołba tych, których czasami dopada wątpliwość czy to co robią ma sens i tych, u których pojawia się myśl, że „ tak dłużej się nie da”, a także tych, którzy już wiedzą, że stanowczo chcą zmienić swój życiorys.

ELŻBIETA GRZELAK - autorka książki „Piękno dojrzałości. Bądź superbabką i superbabcią”.