MASAŻ LOMI LOMI

MASAŻ LOMI LOMI
MASZ OCHOTĘ NA HAWAJSKĄ HARMONIĘ W SERCU KRAKOWA?

Zapraszamy Cię na hawajski masaż Lomi Lomi nui, który jest niezwykłym masażem. U jego podstaw leży filozofia hawajska, a sam masaż Lomi Lomi uzdrawia i bardzo mocno wspiera życiowo.

„Gdy samolot zataczał kręgi na lotniskiem w Honolulu, nie wiedziałem, że zwiążę moje życie z Hawajami na kilka lat. Poleciałem tam, by odpocząć, aby oderwać się od zapracowanego Chicago i zdystansować do spraw życiowych. Bardzo potrzebowałem odpoczynku - mówi Jarek Dołba, który prowadzi hawajski masaż Lomi Lomi nui w gabinecie Altiore - Dwa tygodnie sprawiły, że poczułem przynależność do tego miejsca i wiedziałem, że muszę tam wrócić. Hawaje to magiczne miejsce na ziemi. Część tej magii tworzy przyroda. Pełna, różnorodna, tryskająca kolorami. Reszta to ludzie, niezwykle otwarci i radośni. Wróciłem na Hawaje, gdy tylko nadarzyła się okazja. Mieszkałem i pracowałem na O'ahu przez dwa lata, a Duch Radości, Przyjemności i Celebracji życia nieustannie był ze mną. Dlatego zdecydowałem się zostać certyfikowanym masażystą Lomi Lomi. Aby rozdawać tę niezwykłą hawajską energię innym.

Hawajczycy są znani z celebrowania życia. Bardzo mocno wierzą, że naszym celem jest być szczęśliwym i żyć szczęśliwie. Przyjemność to kluczowy element zdrowienia i odzyskania naturalnej harmonii. Kiedy jest nam przyjemnie, ciało się odpręża, odchodzą napięcia i dzięki temu energia życia swobodnie płynie przez ciało.

Przyjemny, pełen szacunku dotyk jest podstawą sztuki hawajskiego masażu Lomi Lomi.
Masaż ten obejmuje całe ciało i wykonywany jest między innymi przedramionami. Ruchy są długie i płynne.

DZIAŁANIE HAWAJSKIEGO MASAŻU LOMI LOMI JEST WIELOWYMIAROWE

Na poziomie emocjonalnym, w naturalny i łagodny sposób, pomaga usunąć obawy, uwalnia od obciążających wzorców myślowych i przyzwyczajeń.
Przynosi gotowość do przyjrzenia się istniejącym problemom i szukaniu sposobów na ich rozwiązanie. Budzi wolę zmiany sytuacji życiowej. Rozkwita w Tobie moc i radość życia, co poszerza fizyczną i duchową przestrzeń. Wypełnia Cię energia do wprowadzania zmian.
Masaż działa z pełną miłości troską, dzięki czemu akceptujesz siebie i to, co się wydarza w życiu. Otwierasz się na obfitość, która płynie z Wszechświata.

 

Na poziomie fizycznym masaż Lomi Lomi energetyzuje, odpręża, działa odmładzająco i pobudzająco, oczyszcza z toksyn. Wzmacnia cały Twój organizm.

Z JAKICH OPCJI MOŻESZ SKORZYSTAĆ W NASZYM CENTRUM?

Skorzystaj z samego masażu Lomi Lomi. Możesz przeprowadzić go w jakiejś ważnej dla siebie intencji. Masaż trwa 1h 15 min i poprzedzony jest rozmową na temat stanu Twojego zdrowia i Twoich potrzeb. Przeprowadzany jest w kameralnej atmosferze, z towarzyszeniem muzyki hawajskiej i uzdrawiającego zapachu naturalnych olejków eterycznych.

 

Jeśli jesteś obecnie w jakiejkolwiek terapii, masaż Lomi Lomi może stanowić jej uzupełnienie, bowiem poprzez działanie na ciało, stymuluje proces zmian, dodając odwagi do ich wdrożenia, pozwalając uwolnić to, co stare, otwierając na nowe, łagodząc.

W centrum terapii naturalnych Altiore często łączymy techniki terapeutyczne z masażem, aby jeszcze lepiej wesprzeć klientów. Jeśli jesteś ciekawy jak możemy połączyć z masażem hipnoterapię, coaching lub uwalnianie emocji, a więc techniki, którymi pracuje Anna Bajorek-Dołba, z chęcią wszystko Ci opiszemy. Po protu wyślij zapytanie lub zadzwoń.

Jarek Dołba (kalohe)

Certyfikowany masażysta Lomi Lomi. Wielbiciel Hawajów, tamtejszej kultury i wartości. Mieszkał i pracował na Hawajach. Prowadzi wspólnie z żoną Anną Centrum Terapii Naturalnych Altiore. Tata Mikołaja, Mileny i Maksa.

W swojej pracy doceniany jest za delikatne podejście i poczucie humoru. Z niezwykłą empatią przeprowadzi Cię do umiejętności nawiązania kontaktu z Twoimi potrzebami. Uwielbia swoją pracę, co dostrzeżesz na pewno podczas pierwszego z nim spotkania.

OPINIE:

"Skorzystałam u Jarka z kilku masaży. Wcześniej miałam do czynienia z akupunkturą i wiedziałam, że takie techniki przynoszą znacznie większy efekt, jeśli zaplanuje się je jako proces. Po pierwszym masażu poczułam, jak całe moje ciało emanuje energią zmęczenia. Dosłownie czułam, jak ta energia ze mnie ulatuje. Po przyjściu do domu potrzebowałam od razu odpocząć i zaopiekować się sobą. Już kolejny masaż dodał mi pozytywnej energii. I kolejny jeszcze więcej. 

Masaż wykonywany jest przez Jarka w bardzo spokojnej atmosferze. Masz wrażenie,  jakbyś przenosił się w klimat hawajski. Czułam się zaopiekowana. Z pewnością jeszcze wrócę." Anna - maj 2019

 

Zadzwoń do mnie: 797 601 508 lub napisz wiadomość