O METODACH

O METODACH

Pomagam w następujących sytuacjach:
 • poczucie, że nie radzisz sobie z czymś
 • silny stres, nieustanne napięcie
 • kryzysy, fobie, lęki
 • problemy z odżywianiem (otyłość, bulimia, anoreksja)
 • problemy zdrowotne - alergia
 • problemy w relacjach
 • brak motywacji, brak pewności siebie, brak energii, brak optymizmu, brak aktywności fizycznej
 • poczucie, że coś w życiu Ci przeszkadza, nie jesteś szczęśliwy/ szczęśliwa
 • zmiany negatywnych przekonań
 • usuwanie skutków trudnych przeżyć
 • poszukiwanie swojej drogi
 • nałogi i uzależnienia (np. palenie papierosów, zakupoholizm)

HIPNOZA I HIPNOTERAPIA – PRACA Z PODŚWIADOMOŚCIĄ


Hipnoza to sposób, dzięki któremu możemy wejść w umysł i pomnożyć możliwości człowieka w jego osobistym i zawodowym rozwoju. Nie ma takiej drugiej metody terapeutycznej, która sama skupiałaby tyle odkrywczych możliwości, pozwalając w pełni wykorzystać przeogromną energię umysłu.

Hipnoza jest znana od tysięcy lat i polega na pracy z Twoją podświadomością. Twoja podświadomość to gigantyczna siła, która rządzi całym Twoim życiem. Dzięki hipnozie możesz ukierunkować ją tak, by wspierała Twoją zmianę na lepsze, w każdym aspekcie Twojego życia.

COACHING

Coaching klasyczny to pomoc w odnalezieniu własnej drogi życiowej oraz we wzmacnianiu i udoskonalaniu działania na płaszczyźnie osobistej, rodzinnej bądź zawodowej. To dynamiczny proces wzrostu i uczenia się, dzięki któremu możesz podnieść jakość swojego życia i relacji z innymi ludźmi. Coaching osobisty można zastosować w dowolnej dziedzinie życia, która wymaga szczególnej uwagi.

Coaching to profesjonalna pomoc w udoskonalaniu działania poprzez refleksję nad tym jak funkcjonują nasze przekonania, nawyki i czynniki motywacyjne. Podstawą takiej pracy są sprawdzone metody wywodzące się z psychologii poznawczo-behawioralnej i zarządzania.

W coachingu podstawą jest relacja coacha z klientem, oparta na prowokującym do myślenia i kreatywnym procesie, który inspiruje klienta do osiągania i wykorzystania najwyższego osobistego i zawodowego potencjału. W coachingu towarzyszę klientowi w określeniu celu, nad jakim chce pracować oraz poszukaniu strategii, które pozwolą mu ten cel osiągnąć.

COACHING KRYZYSOWY (LIFE& BUSINESS)

Coaching kryzysowy jest formą wparcia i pomocy klientowi, któremu na przeszkodzie do osiągania i wykorzystywania najwyższego osobistego i zawodowego potencjału stoi przeżywany kryzys psychologiczny. W wyniku doświadczania kryzysu klient ma zablokowany dostęp do  niezbędnych zasobów, które pozwoliłyby mu poradzić sobie z sytuacją.

W pierwszym kroku pomagam klientowi w poradzeniu sobie z kryzysem i zrozumieniem sytuacji, w jakiej się znalazł oraz dostarczam wsparcie do odzyskania zasobów (takich jak energia, zdolność podejmowania trafnych decyzji, motywacja, pozytywne nastawienie, wiara w siebie, ambicja, zdolności, wsparcie ze strony innych itd.). Dopiero po tym etapie następuje przejście do pracy w formie coachingu tradycyjnego. 

Zadzwoń do mnie: 797 601 508 lub napisz wiadomość