SPOTKANIA

SPOTKANIA

Zapraszam Cię do rozmowy telefonicznej,
podczas której dowiem się więcej o Twoim problemie i dokładnie opiszę moje metody pracy.
 

Pierwsza Sesja Hipnoterapii w procesie rozwiązania problemu - 1h 15min

Każda kolejna Sesja Hipnoterapii w procesie rozwiązania problemu - 1h

Sesja jednorazowa hipnoterapii dotycząca pozbycia się nałogu palenia - 1h

Sesja hipnoterapii relaksacyjnej - 1h

Sesja coachingu - 1h

Przed pełną sesją, w trakcie której rozwiążemy Twój problem, zapraszam Cię do kontaktu telefonicznego. Przybliżę Ci metody mojej pracy i przedstawię korzyści płynące z integrowania metod, z których korzystam. Jeśli wolisz od razu umówić się na sesję, też tak może być.

Każdy proces, bez względu na metodę, którą wybierzesz jest zindywidualizowany i przebiega w najbardziej optymalny dla Ciebie sposób, uwzględniając Twoje potrzeby.

Przyjmuję w gabinecie w KRAKOWIE. Jest możliwość umówienia się na konsultacje online, jednak to zależy od Twojego tematu.

Sesja hipnoterapeutyczna

Najpierw porozmawiamy o Twoim problemie, aby poznać jego przyczyny i okoliczności jego powstania. Następnie ustalimy cele. Zastanowimy się co chcesz osiągnąć, jakich rezultatów oczekujesz. Na tym etapie jestem w stanie bardzo mocno wesprzeć Cię jako coach. Dzięki metodom coachingowym będziesz mogła/ mógł nie tylko ustalić problem, ale przede wszystkim określić swój najważniejszy w tym momencie cel.

Następnie wprowadzę Cię w przyjemny stan hipnozy. Będę rozmawiać bezpośrednio z Twoją podświadomością, zaimplementuję odpowiednią sugestię, adekwatną do tego, czego najbardziej pragniesz.

Po zakończeniu sesji przez pewien czas pozostaniesz w stanie lekkiego relaksu.

Ilość potrzebnych sesji zależy od problemu i celu, jednak zazwyczaj jest to 3-5 sesji.

Sesja coachingowa (coaching klasyczny & kryzysowy)

Pracujemy w oparciu o zagadnienia dostarczone przez Ciebie, skupiając się na rozwiązaniu konkretnych problemów. Częstotliwość sesji i dokładne metody działania układamy wspólnie, aby umożliwić wydajną i wygodną pracę. Jest to elementem kontraktu Klient- Coach, którego obie strony są zobowiązane przestrzegać.

Indywidualny Trening Autohipnozy

Trening Autohipnozy to całkowicie spersonalizowany, przygotowany w oparciu o wcześniejszy wywiad z Tobą, trening metod autohipnotycznych. W trakcie trzygodzinnego spotkania otrzymasz ode mnie zastrzyk wiedzy i serię praktycznych ćwiczeń, które pozwolą Ci samodzielnie korzystać w dowolnym momencie z dobrodziejstwa hipnozy w Twoim codziennym życiu. Ćwiczenia będą przygotowane specjalnie dla Ciebie, w odniesieniu do Twoich problemów, do Twojego stanu zdrowia, Twojej sytuacji życiowej.

Zadzwoń do mnie: 797 601 508 lub napisz wiadomość