SZKOLENIA

Już w czerwcu rusza mój nowy warsztat dla kobiet! Nie przeocz go, bo będzie wyjątkowy.

Twoja Pełnia Szczęścia - bardzo praktyczny warsztat dla kobiet 3w1 z TECHNIK UWALNIANIA EMOCJI, blokujących Twój dobrostan, PRACY Z PODŚWIADOMOŚCIĄ za pomocą hipnozy oraz PRACY Z INTUICJĄ.

 

Termin warsztatu: 16-17 czerwca 2018r.

To jedyny warsztat, w trakcie którego nauczysz się zarówno technik pracy z umysłem świadomym, jak i z podświadomym.

O szczegółach warsztatu dowiesz się tutaj:

 

 

? Może słyszałaś, że sukces rozwoju osobistego zależy od poznania przekonań, które mają nieświadomy wpływ na Twoje życie?

? Może nawet odkryłaś te przekonania i programy, które Tobą rządzą i powodują, że nie jesteś w pełni szczęśliwa?

? Może zabrałaś się za wprowadzanie w Twoim życiu zmian i przetestowałaś mnóstwo metod rozwojowych, ale wciąż w sercu nie czujesz tyle spokoju i szczęścia, ile byś chciała?

? Może przeczytałaś górę książek i z każdą kolejną miałaś nadzieję, że właśnie ta przyniesie Ci rozwiązanie Twojego problemu?

? A może po prostu, tak po ludzku chcesz poczuć szczęście?

W pewne niedzielne popołudnie, po kilku intensywnych latach własnego procesu rozwojowego i przeprowadzeniu wielu, w tym także wywrotowych, zmian w moim życiu, jechałam samochodem z mężem i dziećmi. Zapragnęłam wyrwać się z miejskiego zgiełku i zaproponowałam, byśmy udali się na chwilę do lasu.

Dzieci wesoło gawędziły, mąż prowadził, a ja wpatrywałam się w mijanych na ulicy ludzi. Pomyślałam, że mam wszystko, co trzeba. Zdrowie, rodzinę, przytulny dom i rozwijający się biznes, w którym wreszcie jestem panią swojego czasu. Więc skąd to nieustające napięcie i poczucie braku sensu? Skąd bierze się ta dziwna i pełna lęku siła, ściągająca mój nastrój w dół, pomimo tylu powodów do czucia się szczęśliwą? Skąd pochodzi to wracające jak bumerang poczucie, że wszystko przeminie i nie warto się starać?

I nagle oniemiałam.

Oczyma wyobraźni zobaczyłam babcię. Kobietę, w towarzystwie której spędziłam wiele lat mojego dzieciństwa. Kiedyś podobno była piękna i elegancka, ale takiej jej nie poznałam. Ta, którą znałam była schorowaną staruszką, zgiętą w pół, przemieszczającą się zbolałym krokiem po smutnym mieszkaniu, w którym na próżno było szukać oznak kobiecej ręki. Wciąż cierpiała i cierpiała, i chciała, by wszyscy to słyszeli.

Do tego obrazu babci dołączyły jak grom z jasnego nieba kierowane do mnie słowa: „Anuś, co to za życie. To powolne konanie.”

Serce zaczęło mi szybciej bić i przez moment nie mogłam złapać tchu. Bo już wiedziałam.

Nie dostałam w spadku po babci przepisów na wyśmienitą kartoflankę i przepyszne drożdżowe racuchy, które przyrządzała. Otrzymałam za to przepis na bycie nieszczęśliwą. Przepis na poczucie zmierzania w stronę śmierci, nieuchronnego końca i beznadziei. A także na nieustanne bycie chorą i przyciąganie uwagi innych ludzi właśnie w taki sposób.

Ten moment wiele mi dał. Uświadomiłam sobie ważny program, który nieustannie generował lęki i brak poczucia bezpieczeństwa. Jestem pewna, że podobnie do mnie, masz mnóstwo takich programów.

Ale samo uświadomienie nie rozwiązało moich problemów. Zaczęłam szukać sposobów, technik, metod, aby wreszcie stać się tak po prostu, po ludzku szczęśliwą. Bez żadnych warunków.

Sądzę, że mi się udało.

Zapraszam Cię na warsztat, w trakcie którego dzielę się tym, co odkryłam i co stosuję na co dzień, zarówno dla siebie i swojej rodziny, jak i pomagając indywidualnie moim klientom.

Zapraszam Cię do TWOJEJ PEŁNI SZCZĘŚCIA.

Spójrz teraz na dowolny obszar Twojego życia i zastanów się, czego Ci brakuje, abyś czuła się szczęśliwa i spełniona.

Mogę obiecać, że udział w warsztacie TWOJA PEŁNIA SZCZĘŚCIA otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości. Sięgniesz do własnych zasobów, do których teraz nie masz dostępu.

---> To warsztat przede wszystkim praktyczny, skierowany do kobiet, które mają dość procesu rozwoju osobistego, który przynosi niewiele zmian w ich życiu. Ale także do osób, które po prostu chcą żyć szczęśliwiej.

---> Ten warsztat odmieni Twoje życie, bo wreszcie doświadczysz poczucia spokoju i bezpieczeństwa, lub raczej nauczysz się je generować.

---> Nauczysz się korzystać z niesamowitych zasobów, zarówno Twojej świadomości, jak i podświadomości, aby pozbyć się problemów, ograniczeń i blokad, które powodują, że w tej chwili nie możesz żyć pełnią życia w taki sposób, jak byś chciała. A jeśli zechcesz, będziesz mogła wpłynąć na świat wokół Ciebie.

To jedyny warsztat, w trakcie którego nauczysz się zarówno technik pracy z umysłem świadomym, jak i z podświadomym, w tym z intuicją.  Stworzyłam go na podstawie własnych doświadczeń oraz pracy z kilkuset klientami.

CO ZYSKASZ?

 • Poznasz pułapki rozwoju osobistego i dowiesz się, jak nie wpadać w nie i jak kierować swoim rozwojem z nastawieniem na efekt
 • Odkryjesz nieświadome programy, które rządzą twoim życiem, ograniczając poczucie szczęścia, spokoju oraz bezpieczeństwa i nauczysz się ich pozbywać
 • Przestaniesz szukać potwierdzenia swojej wartości w świecie zewnętrznym, ponieważ nauczysz się kreować ją w sobie
 • Praktycznie uwolnisz wszystkie Twoje negatywne emocje, które obezwładniają Twoje działania, czyniąc Twój sukces zależnym od świata zewnętrznego
 • Pozbędziesz się niechcianych zachowań i wyplenisz ze swojego życia syndrom ofiary
 • W sposób praktyczny wypełnisz się wyższym poziomem energii – wypraktykujesz sposób na przeniesienie się na pozytywny poziom energetyczny i zaczniesz doświadczać więcej radości, miłości i obfitości
 • Zaprzyjaźnisz się ze swoją podświadomością, poznając mechanizmy jej działania i stymulując ją do wspierania Twoich zamierzeń
 • Nauczysz się technik hipnotycznych, które po warsztacie będziesz wykonywać samodzielnie zarówno sobie (autohipnoza), jak i innym
 • Doświadczysz sesji hipnozy grupowej, ukierunkowanej na Twój indywidualny cel szczęścia
 • Nauczysz się relaksować i osiągać spokój
 • Poznasz zasady działania intuicji i nauczysz się z niej korzystać w procesie podejmowania ważnych decyzji
 • Zmniejszysz dolegliwości psychosomatyczne

ZAKRES WARSZTATU

Dzień I – Poświęcony praktycznej pracy ze świadomością, emocjami i niewspierającymi programami na podstawie spektakularnych dokonań prof. Davida Hawkinsa. Praktyczna praca z intuicją na bazie odkryć i opracowań dr Judith Orloff

Poznasz  mapę poziomów emocji, a także schemat tworzenia blokad i fałszywych przekonań. Dowiesz się, jak funkcjonuje Twoje ego, czym jest i czym nie jest. Poznasz i przetrenujesz techniki uwalniania emocji i zaprzestania stawiania oporu, co przekłada się na swobodną drogę do osiągnięcia celów i dobrostanu.

Dowiesz się czym jest, a czym nie jest intuicja. Poznasz mechanizmy intuicji. Wypraktykujesz sposoby intuicyjnego wspierania decyzji, uzyskiwania odpowiedzi oraz przewidujących snów.

Dzień II – Poświęcony praktycznej pracy z podświadomością i hipnozą, w oparciu o naukowe podstawy prof. Miltona Ericksona

Poznasz metody wprowadzania w trans i będziesz z łatwością wprowadzać w trans siebie i innych. Poznasz język hipnozy. Zgłębisz wiedzę o podświadomości i sposobie, w jaki wpływa ona na całe Twoje życie. Nauczysz się rozmawiać z podświadomością. Dowiesz się, jak chronić się przed niesprzyjającymi sytuacjami w Twoim życiu. Nauczysz się autohipnozy. Doświadczysz energetycznej grupowej sesji hipnozy.

TERMIN i MIEJSCE

16-17 czerwca 2018r. (sobota – niedziela)

Godziny – 10.00- 18.00 (w tym przerwa na lunch o g. 14.00-15.00 oraz trzy przerwy techniczne)

Miejsce: Sala szkoleniowa ul. Pod Fortem 3/58, Kraków

O PROWADZĄCEJ

Nazywam się Anna Bajorek-Dołba. Po burzliwym procesie rozwoju osobistego, wybrałam dla siebie i swoich klientów te metody, które moim zdaniem przynoszą najwięcej spokoju, równowagi i poczucia wewnętrznej mocy.

 • Prowadzę w Krakowie gabinet balance coachingu i hipnozy. Łącząc metody klasyczne i nietypowe, pomagam odzyskać równowagę, abyś czuła się dobrze, żyła autentycznie i radośnie. Przede wszystkim koncentruję się na uwolnieniu Twoich negatywnych emocji, pracując z technikami uwalniania. Miałam okazję pomóc kilkuset osobom w ramach indywidualnych procesów terapeutycznych.
 • Pomagam kobietom przeprowadzić szczęśliwą zmianę zawodową, zgodną z nimi samymi, prowadząc grupę na Facebooku "Szczęśliwa w Życiu, Szczęśliwa w Pracy" i organizując szkolenia online. Do tej pory w moim warsztatach wzięło udział prawie tysiąc kobiet.
 • Jestem autorką książki Krok w Bok, opisującej kilkadziesiąt prostych strategii na osiągnięcie równowagi zawodowo – prywatnej i szczęśliwe życie w obu tych sferach.

OPINIE UCZESTNICZEK MOICH WARSZTATÓW

"Same konkrety, tempo, które nie pozwala przystopować. Prowadząca, która pomaga, od której czuje się opiekę. W szkoleniu wykorzystane zostały nietypowe ćwiczenia by powrócić do źródła swoich pragnień, przełamać bariery, posłuchać co nasze ciało ma do powiedzenia, wybiec w przyszłość. Fantastyczne ćwiczenia.”

„Najcenniejsze, co wyniosłam z tego szkolenia to nadzieja, wiatr w skrzydła i myślenie, że warto iść swoją drogą."

"Pobudzające doświadczenie, bo trzeba sobie zadać dużo pytań i na nie odpowiedzieć. Zmienić optykę i spojrzeć trochę z boku.”

„Jeśli ktoś jest na rozdrożu, lub kręci się w kółko w życiu, to szkolenie pokazuje gdzie drążyć i daje ku temu narzędzia. I to nie są narzędzia tylko na teraz, ale również do ciągłego doskonalenia się w przyszłości.”

WARUNKI UDZIAŁU i CENA

KROK 1. Wyślij swoje zgłoszenie mailem na adres anna@altiore.eu, podając następujące dane: imię, nazwisko, nr telefonu kontaktowego.

KROK 2. Warunkiem rezerwacji miejsca i udziału w warsztacie jest opłacenie pełnych kosztów w wysokości podanej poniżej w terminie 24h od zgłoszenia mailem

do dnia 30 kwietnia – 597 zł

od 1 do  13 maja – 697 zł

od 14 do 30 maja – 797 zł

od 1 do 15 czerwca – 897 zł

Rachunek do wpłaty: 92 1140 2004 0000 3902 2800 3653

Dane odbiorcy: Anna Bajorek-Dołba ul. Pod Fortem 3/58, 31-302 Kraków

KROK 3. Rezygnacja jest możliwa do dnia 20 maja, wówczas zatrzymywana jest kwota 200 zł, tytułem zadatku na rezerwację miejsca na warsztacie. Po 20 maja w przypadku rezygnacji koszty nie będą zwracane.

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie warsztatu, zadzwoń: 797 601 508 lub napisz: anna@altiore.eu