MASAŻ LOMI LOMI

MASAŻ LOMI LOMI
MASZ OCHOTĘ NA HAWAJSKĄ HARMONIĘ W SERCU KRAKOWA?

Zapraszamy Cię do skorzystania z masażu Lomi Lomi, który jest niezwykłym masażem. U jego podstaw leży filozofia hawajska, a sam masaż uzdrawia i bardzo mocno wspiera życiowo.

„Gdy samolot zataczał kręgi na lotniskiem w Honolulu, nie wiedziałem, że zwiążę moje życie z Hawajami na kilka lat. Poleciałem tam, by odpocząć, aby oderwać się od zapracowanego Chicago i zdystansować do spraw życiowych. Bardzo potrzebowałem odpoczynku - mówi Jarek Dołba, który prowadzi masaż Lomi Lomi w gabinecie Altiore - Dwa tygodnie sprawiły, że poczułem przynależność do tego miejsca i wiedziałem, że muszę tam wrócić. Hawaje to magiczne miejsce na ziemi. Część tej magii tworzy przyroda. Pełna, różnorodna, tryskająca kolorami. Reszta to ludzie, niezwykle otwarci i radośni. Wróciłem na Hawaje, gdy tylko nadarzyła się okazja. Mieszkałem i pracowałem na O'ahu przez dwa lata, a Duch Radości, Przyjemności i Celebracji życia nieustannie był ze mną. Dlatego zdecydowałem się zostać certyfikowanym masażystą Lomi Lomi. Aby rozdawać tę niezwykłą hawajską energię innym.

Hawajczycy są znani z celebrowania życia. Bardzo mocno wierzą, że naszym celem jest być szczęśliwym i żyć szczęśliwie. Przyjemność to kluczowy element zdrowienia i odzyskania naturalnej harmonii. Kiedy jest nam przyjemnie, ciało się odpręża, odchodzą napięcia i dzięki temu energia życia swobodnie płynie przez ciało.

Przyjemny, pełen szacunku dotyk jest podstawą sztuki masażu Lomi Lomi.
Masaż ten obejmuje całe ciało i wykonywany jest między innymi przedramionami. Ruchy są długie i płynne.

DZIAŁANIE MASAŻU JEST WIELOWYMIAROWE

  • Na poziomie emocjonalnym, w naturalny i łagodny sposób, pomaga usunąć obawy, uwalnia od obciążających wzorców myślowych i przyzwyczajeń.
    Przynosi gotowość do przyjrzenia się istniejącym problemom i szukaniu sposobów na ich rozwiązanie. Budzi wolę zmiany sytuacji życiowej. Rozkwita w Tobie moc i radość życia, co poszerza fizyczną i duchową przestrzeń. Wypełnia Cię energia do wprowadzania zmian.
    Masaż działa z pełną miłości troską, dzięki czemu akceptujesz siebie i to, co się wydarza w życiu. Otwierasz się na obfitość, która płynie z Wszechświata.

 

  • Na poziomie fizycznym masaż energetyzuje, odpręża, działa odmładzająco i pobudzająco, oczyszcza z toksyn. Wzmacnia cały Twój organizm.

Z JAKICH OPCJI MOŻESZ SKORZYSTAĆ W NASZYM GABINECIE?

  • Skorzystaj z samego masażu. Możesz przeprowadzić go w jakiejś ważnej dla siebie intencji. Masaż trwa 1h 15 min i poprzedzony jest rozmową na temat stanu Twojego zdrowia i Twoich potrzeb. Przeprowadzany jest w kameralnej atmosferze, z towarzyszeniem muzyki hawajskiej i uzdrawiającego zapachu naturalnych olejków eterycznych.

 

  • Jeśli jesteś obecnie w jakiejkolwiek terapii, masaż może stanowić jej uzupełnienie, bowiem poprzez działanie na ciało, stymuluje proces zmian, dodając odwagi do ich wdrożenia, pozwalając uwolnić to, co stare, otwierając na nowe, łagodząc.

W gabinecie terapii naturalnych Altiore często łączymy techniki terapeutyczne z masażem, aby jeszcze lepiej wesprzeć klientów. Jeśli jesteś ciekawy jak możemy połączyć z masażem hipnoterapię, coaching lub uwalnianie emocji, a więc techniki, którymi pracuje Anna Bajorek-Dołba, z chęcią wszystko Ci opiszemy. Po protu wyślij zapytanie lub zadzwoń.

Jarek Dołba (kalohe)

Certyfikowany masażysta Lomi Lomi. Wielbiciel Hawajów, tamtejszej kultury i wartości. Mieszkał i pracował na Hawajach. Prowadzi wspólnie z żoną Anną Centrum Terapii Naturalnych Altiore. Tata Mikołaja, Mileny i Maksa.

W swojej pracy doceniany jest za delikatne podejście i poczucie humoru. Z niezwykłą empatią przeprowadzi Cię do umiejętności nawiązania kontaktu z Twoimi potrzebami. Uwielbia swoją pracę, co dostrzeżesz na pewno podczas pierwszego z nim spotkania.

 

Zadzwoń do mnie: 797 601 508 lub napisz wiadomość