SPOTKANIA

SPOTKANIA

Zapraszam Cię do rozmowy telefonicznej lub napisania SMS-a
abym dowiedziała się więcej o Twoim problemie i opiszę moje metody pracy.
 

Pierwsza Sesja Hipnoterapii w procesie rozwiązania problemu - 1, 5 - 2h

Każda kolejna Sesja Hipnoterapii w procesie rozwiązania problemu - 1h 15 min

Sesja jednorazowa hipnoterapii dotycząca pozbycia się nałogu palenia - 1h 15 min

Sesja hipnoterapii relaksacyjnej - 1h 15 min

Sesja coachingu - 1h 15 min

Przed pierwszą sesją, zapraszam Cię do kontaktu telefonicznego albo SMS. Możesz przez SMS od razu napisać w czym potrzebujesz wsparcia i czy miałaś/ eś wcześniej jakiekolwiek doświadczenia związane z hipnozą.

Przybliżę Ci metody mojej pracy i przedstawię korzyści płynące z integrowania metod, z których korzystam.

Każdy proces, bez względu na metodę, którą wybierzesz jest zindywidualizowany i przebiega w najbardziej optymalny dla Ciebie sposób, uwzględniając Twoje potrzeby.

Przyjmuję w gabinecie w KRAKOWIE. Jest możliwość umówienia się na konsultacje online, jednak to zależy od Twojego tematu.

Sesja hipnoterapeutyczna

Najpierw porozmawiamy o Twoim problemie, aby poznać jego przyczyny i okoliczności jego powstania. Następnie ustalimy cele. Zastanowimy się co chcesz osiągnąć, jakich rezultatów oczekujesz. Na tym etapie jestem w stanie bardzo mocno wesprzeć Cię jako coach. Dzięki metodom coachingowym będziesz mogła/ mógł nie tylko ustalić problem, ale przede wszystkim określić swój najważniejszy w tym momencie cel.

Następnie wprowadzę Cię w przyjemny stan hipnozy. Będę rozmawiać bezpośrednio z Twoją podświadomością, zaimplementuję odpowiednią sugestię, adekwatną do tego, czego najbardziej pragniesz.

Po zakończeniu sesji przez pewien czas pozostaniesz w stanie lekkiego relaksu.

Proces hipnoterapii w oparciu o moją autorską metodę obejmuje 7 sesji, w trakcie których pracujemy w różny sposób, podchodząc do problemu z wykorzystaniem różnych metod i technik. 7 sesji to wystarczający czas, by zaobserwować poprawę.

Z pojedynczych sesji hipnoterapii można skorzystać głównie w celu odstresowania, czy rozluźnienia, dla uzyskania rozwiązania konkretnego problemu terapeutycznego potrzebny jest proces.

Po pierwszym spotkaniu (pierwsza jego część to omówienie problemu i ustalenie na czym się skupiamy, od czego zaczynamy, druga to sesja hipnoterapii), proszę aby w ciągu 24h dać mi znać, co się zaobserwowało po sesji, to są ważne obserwacje, które wskazują jak pracować z daną osobą dalej. Mówią o tym, jak osoba zareagowała, na czym się skupić podczas kolejnego spotkania, jak ułożyć proces dla niej.

Po pierwszej sesji proszę, aby po pierwszych doświadczeniach pracy ze mną podjąć decyzję, czy chce się kontynuować proces.

Jeśli tak, to ustalamy na początek kolejne 6 spotkań w kalendarzu, w odstępach co tydzień.

Pracujemy ze spotkania na spotkanie oceniając postępy i efekty. Zazwyczaj na drugiej sesji uczę, jak pracować z wykorzystaniem autohipnozy i daję techniki do pracy w domu, po to, aby każdy mógł samodzielnie nauczyć się oddziaływać na podświadomość. To jest moje przesłanie - nauczyć każdego z kim pracuję technik auto-pracy. Działa naprawdę dobrze, jak nauczymy się z niej korzystać.

Hipnoza, która potrzeba jest w hipnoterapii, jest stanem umysłu świadomego, polegającym na swego rodzaju "zawieszeniu" tego umysłu, po to by nie blokował on możliwości dotarcia do podświadomości. W początkowej fazie współpracy uczymy się osiągać ten stan, aby jak najbardziej efektywnie pracować dalej.

Z każdym spotkaniem pogłębiamy proces. Podchodzimy do problemu w różny sposób.

Włączam do procesu coaching, korzystamy również z kart terapeutycznych, a także włączam pracę z uwolnieniem negatywnych emocji - temat emocji okazuje się mieć znaczenie praktycznie w każdym prowadzonym przeze mnie procesie. Jeśli jest potrzeba, zajmujemy się wewnętrznym dzieckiem.

Napisz do mnie, a ja prześlę szczegółowe informacje o współpracy ze mną, cennik i możliwe terminy sesji.

Sesja coachingowa (coaching kryzysowy)

Pracujemy w oparciu o zagadnienia dostarczone przez Ciebie, skupiając się na rozwiązaniu konkretnych problemów. Częstotliwość sesji i dokładne metody działania układamy wspólnie, aby umożliwić wydajną i wygodną pracę. Jest to elementem kontraktu Klient- Coach, którego obie strony są zobowiązane przestrzegać.

Zadzwoń do mnie: 797 601 508 lub napisz wiadomość